Post

Faux Mantels są sekretem dodając charakter do każdej przestrzeni

Wszystko zaczęło się, kiedy zeszłego lata kupiłam jeden kominek na Facebook Marketplace, potem drugi, a następnie trzeci. Tak, w moim miejskim mieszkaniu o powierzchni 650 stóp kwadratowych znajdują się teraz trzy sztuczne kominki, rozrzucone w różnych miejscach na całej przestrzeni - w mojej sypialni, salonie i jadalni.

Niektórzy mogą mnie osądzać za dodanie tak ekstrawaganckich elementów do wynajmowanego mieszkania - i aby być sprawiedliwym, w pewnym sensie osądzam siebie za włączenie trzech, ale prawdę mówiąc, nie mogłabym być bardziej zadowolona z intrygi, jaką te elementy dodają do mojej przestrzeni.

Jeśli jesteś ciekawy o skoki na pokładzie z tym trendem lub zastanawiasz się, co na ziemi skłoniło mnie do tego, czytaj dalej, jak podzielić się zaletami mantels.

Dodają architektonicznego charakteru

Moje poprzednie mieszkanie mieściło się w zabytkowym domu szeregowym, który został zbudowany w latach 90-tych XIX wieku, a następnie przekształcony w mieszkania do wynajęcia. Podczas gdy nowoczesne urządzenia zostały włączone, oczywiście, tony oryginalnych urządzeń były nadal nienaruszone. Oznaczało to, że w mieszkaniu, które dzieliłam ze współlokatorką, były dwa kominki, odsłonięta cegła, drewniane belki i tak dalej. Przestrzeń nie była w żaden sposób doskonała pod każdym względem, ale z pewnością nie brakowało jej ani grama charakteru.

Kiedy moja współlokatorka i ja postanowiłyśmy się rozstać po dwóch latach mieszkania w szeregowcu, trudno było mi znaleźć przestrzeń w moim przedziale cenowym, wypełnioną tymi samymi historycznymi elementami. Na szczęście, jest to dość łatwe do podrobienia przy użyciu odpowiednich narzędzi. I szanse są takie, że twoi goście nie będą mądrzejsi. Wielu z moich Instagramowych followersów zakłada, że wszystkie trzy moje obecne kominki są prawdziwe i pochodzą z jednostki - i pytają mnie, jak udało mi się znaleźć tak uroczą przestrzeń.

Sprawiają, że zwykła przestrzeń staje się bardziej luksusowa

Poza dodaniem charakteru, sztuczne kominki po prostu dodają luksusowy element do przestrzeni, którego wielu z nas pragnie - szczególnie ci z nas, którzy mają obsesję na punkcie paryskich wnętrz. Pomagają one podnieść rangę codzienności, co jest kluczowe, nawet w przypadku wynajmu.

Nie ma powodu, dla którego tymczasowa przestrzeń nie powinna wywoływać uczucia szczęścia i komfortu. Nie czuj się winny wprowadzając elementy, które mogą wydawać się nieco "ekstra", jeśli przyniosą Ci radość.

Możliwości dekoracji są nieskończone

Mantele są tak zabawne do dekorowania wokół, zaufaj mi. Ożyw swój złotym lustrem - im bardziej błyszczące i ozdobne, tym lepiej - wypełnij wnętrze sztucznymi polanami lub książkami, ustaw świece lub migoczące światełka. Naprawdę, nie możesz się pomylić, jeśli chodzi o dekorowanie kominka. I nawet nie zaczynaj od świąt - nie ma nic lepszego niż udrapowanie mantelu w girlandę lub zawieszenie wieńca na lustrze nad nim.

Wiele faux mantels na rynku są dość drogie, więc jeśli jesteś na budżet, przewijanie przez używanych witryn może doprowadzić Cię do tego diamentu w surowym. Należy pamiętać, że mantele często rozpadają się na wiele części i mogą wymagać wykwalifikowanego pracownika do procesu montażu, więc będziesz chciał zaplanować odpowiednio przed zakupem.

Czy zdecydujesz się na kawałek, który jest francuski, wiktoriański, cegły, lub coś zupełnie innego, nie można pójść źle z mantel.