Post

Stwórz piękną podłogę w łazience dzięki nowym, łatwym w montażu podłogom laminowanym i winylowym

Nasze nowe podłogi winylowe Malmo i podłogi laminowane Faus z zachwycającym wyborem wzorów z efektem drewna, płytek i kamienia poszerzą Twoje możliwości w zakresie wykończenia łazienki.

W przeciwieństwie do pomieszczeń mieszkalnych w domu, łazienki i kuchnie stanowią wyjątkowe wyzwanie przy wyborze podłogi. Ze względu na większe ryzyko rozlania płynów i wilgoci, podłogi w kuchni i łazience muszą być odporne na znaczne obciążenia.

Dywan, który nadal można znaleźć w niektórych łazienkach, po prostu nie jest przeznaczony do wytrzymania rygorów użytkowania w łazience lub kuchni, podczas gdy podłogi z prawdziwego drewna będą wymagały wielu zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Płytki są doskonałą, odporną na zużycie opcją i mogą wyglądać absolutnie wspaniale, ale mogą okazać się trudne w instalacji, a jeśli zostaną położone na deskach podłogowych, często mogą oznaczać trudny dostęp do instalacji wodno-kanalizacyjnej w razie napotkania jakichkolwiek problemów.

Inną alternatywą są podłogi winylowe lub laminowane. Chociaż może to wywoływać negatywne obrazy cienkiego i źle dopasowanego linoleum z czasów młodości, technologia od tego czasu poszła do przodu skokowo. Możesz teraz odkryć wysokiej jakości podłogi winylowe i laminowane na VictoriaPlum.com, które są stylowe, trwałe, łatwe do zainstalowania i jeszcze łatwiejsze do utrzymania w czystości.


Podłogi laminowane Faus odporne na wilgoć

Faus jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji podłóg laminowanych. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, są w stanie stworzyć niezwykle realistyczne wzory z efektem drewna, płytek i kamienia, które będą pasować do Twojego domu.

Szybkie i łatwe w montażu, bez użycia kleju i gwoździ, podłogi Faus można zamontować bez konieczności zatrudniania profesjonalisty, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Dzięki szerszym deskom jest mniej łączeń, co pozwala na szybszą i czystszą instalację.

Podłoga Faus, zaprojektowana z myślą o maksymalnej trwałości, posiada wbudowaną ochronę krawędzi, dzięki czemu nie będzie się ścierać ani blaknąć z upływem czasu. Jest także wysoce odporna na wilgoć (gdy jest układana zgodnie z dostarczoną instrukcją montażu), co oznacza, że idealnie nadaje się do łazienek i kuchni. Dostarczane z klasą AC (Abrasion Criteria) 5 lub wyższą, podłogi laminowane Faus są niezwykle wytrzymałe i mogą być stosowane nawet w pomieszczeniach komercyjnych, takich jak sklepy i kawiarnie.

Firma Faus jest tak przekonana do tego produktu (podobnie jak my!), że oferuje dożywotnią gwarancję na użytkowanie w warunkach domowych (5 lat w warunkach komercyjnych).

Stylowy wzór szewronowy sprawia, że podłoga laminowana Faus może być używana niemal w każdym miejscu w domu, od łazienki po jadalnię.

Oferując jedne z najbardziej realistycznych faktur i wzorów w branży, podłogi laminowane Faus są również łatwe do czyszczenia przy użyciu standardowego odkurzacza lub suchego mopa. Dla dodatkowej pewności, jest ona trudnopalna (zgodna z odpowiednimi normami europejskimi), nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym, a także wykorzystuje materiały pochodzące ze zrównoważonych źródeł, posiadające certyfikat PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).

Do wyboru jest 17 różnych wzorów, w tym efekty drewna w prostych lub jodełkowych wzorach, efekty wzorzystych płytek i efekty kamienia, które uzupełnią Twój wystrój. Dlaczego nie przejrzeć naszej pełnej oferty podłóg laminowanych Faus już dziś?

Nadaj swoim podłogom rustykalny, zwietrzały wygląd dzięki podłodze Faus Boheme Oak.


Podłogi winylowe Malmo

Luksusowa podłoga winylowa Malmo jest idealna do łazienek i kuchni. Dostępna w ponad 40 wzorach z efektem drewna i kamienia, dostarczana w deskach, płytkach i jodełkach, posiada matowe wykończenie, wytłoczoną powierzchnię dla autentycznego wyglądu i wrażenia, a także wodoodporny rdzeń, który sprawia, że jest idealna do stosowania w łazienkach i kuchniach.

Dzięki zewnętrznej powierzchni, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na odpryski, pęknięcia i zarysowania, każdy produkt objęty jest gwarancją na użytkowanie w warunkach domowych na okres od 10 do 25 lat. Ponadto, dzięki klasie antypoślizgowości R10/DS, zapewniającej pewny chwyt, oferuje prawdziwy spokój ducha, zwłaszcza osobom starszym lub rodzinom z małymi dziećmi.

Stwórz wspaniałą podłogę z efektem drewna w dowolnym miejscu w swoim domu dzięki podłodze Malmo Rigid Linus.

Wybierz spośród różnych wzorów, aby dopasować podłogę do swojej instalacji, w tym Stick Down, który jest niezwykle popularny wśród profesjonalistów z branży, oraz Rigid, który jest wyposażony w 1 mm podkład i unikalny system montażu 5G click. Montaż jest tak prosty, że możesz go wykonać samodzielnie.

Podłoga winylowa Malmo posiada doskonałe właściwości ognioodporne i nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym (tylko w wersji Stick Down), a ponadto nadaje się do recyklingu, dzięki czemu można ją odpowiedzialnie utylizować po zakończeniu jej naturalnego cyklu życia. Jeśli chcesz odświeżyć swój dom lub znaleźć bardziej ekonomiczną alternatywę dla swojej łazienki lub kuchni, zapoznaj się z naszą pełną ofertą podłóg winylowych Malmo.

Oszałamiające podłogi z efektem płytek można zamontować w mgnieniu oka dzięki podłodze Malmo Rigid Greta.


Podłogi łazienkowe

Jeśli szukasz czegoś stylowego, wytrzymałego i odpornego na wilgoć pod stopami, dlaczego nie przejrzeć naszej pełnej oferty podłóg winylowych i laminowanych dla Twojego domu?