Post

Domowe biuro inspirowane modą w domu influencerki Dani Austin Ramirez

Dani Austin Ramirez jest znana ze swojej imponującej obecności w mediach społecznościowych - pochodząca z Dallas blogerka ma 1,2 miliona obserwujących na Instagramie i często publikuje posty dotyczące mody i innych stylów życia, w których często pojawia się jej mąż, Jordan Ramirez, i córka, Stella.

Do swojego biura, które jest jednocześnie siedzibą jej zespołu, szukała czegoś wesołego, kolorowego i przestronnego, co pozwoliłoby jej pracownikom być produktywnymi, ale było również idealne na spotkania towarzyskie po godzinach.

Odważna paleta i wzory były koniecznością, ponieważ Dani jest odważna w świecie mediów społecznościowych.

Projektantka Kelsi Lamberth, która niedawno uruchomiła swoją firmę projektową Nuance Interiors, jest przyjaciółką pary i szybko została zaangażowana do tego projektu. "Jordan i mój mąż, Ryan, dorastali razem i byli najlepszymi przyjaciółmi w dzieciństwie" - mówi Lamberth.

Pokój, który ma 400 stóp kwadratowych, ma dużo naturalnego światła i był w zasadzie pustym płótnem. Projektantka wiedziała, że chce, aby ta przestrzeń oddawała to, co Dani i Jordan sobą reprezentują. "Mają taką pasję do mody i tego, do kogo docierają - plus odważna paleta i wzory były koniecznością, ponieważ Dani jest odważna w świecie mediów społecznościowych" - mówi Lamberth.

Dodatkowo, ukłon w stronę ich alma mater, University of Texas at Austin, był niezbędny. Paleta, która jest nieoczekiwanym połączeniem charakterystycznego dla UT spalonego pomarańczu i żywego, gorącego różu, uzupełniła blond drewnianą podłogę, rzeźbiarskie meble i niestandardowy stół konferencyjny.

Podczas gdy Lamberth uważa, że różowy może być czasem postrzegany jako przestarzały, ona chciała go wykorzystać, tworząc kobiecą i pełną mocy przestrzeń.

Biuro posiada dwa odrębne obszary, jeden przeznaczony na spotkania, a drugi na bardziej relaksujące sprawy. Jest tu kredens z jasnego dębu Scout & Nimble, glamourowa fotografia Vogue, wygodne krzesła, niestandardowy stół z wbudowanymi wtyczkami, duży dywan w panterkę, a także stolik kawowy CB2 White Quartz, stolik boczny z różowego marmuru i lniana tapeta. Ale najbardziej wyróżnia się niestandardowy neon z napisem "Be Someone Different".

Ona jest kimś, kto jest prawdziwy, autentyczny i inny w świecie mediów społecznościowych.

"To ja wymyśliłam to powiedzenie" - zauważa Lamberth. "To nie tylko reprezentuje markę Dani Austin, ale stwierdza, jak ona jest kimś, kto jest prawdziwy, autentyczny i inny w świecie mediów społecznościowych".

Ogólnie rzecz biorąc, pokój pobudza kreatywność pary, jest radosnym miejscem, w którym mogą pracować i jest przyjemnym miejscem dla ich pracowników.