Post

Czego nauczyłem się projektując dom z dzieciństwa wraz z moją rodziną

Obecnie mam zaszczyt i przyjemność mieszkać z moją rodziną w domu mojego dzieciństwa. A ponieważ niektóre pokoje nie były zmieniane od czasu naszego wprowadzenia się, byłam zachwycona, gdy usłyszałam, że moja mama została zainspirowana świeżą wiosenną pogodą, aby przeorganizować, przemeblować i przeprojektować pokoje w naszym domu, które potrzebowały trochę miłości. Obejmowało to nasze foyer, pokój rodzinny, formalny salon i jadalnię - oba, w których nikt nie siedzi, ale są tam na wszelki wypadek.

Jako entuzjastka designu, która spędza całe dnie na oglądaniu wspaniałych domów - dziękuję ci, MyDomaine - od razu wzięłam przynętę i zaczęłam wybierać kolory farb, stoły do przedpokoju i całą linię dekoracji Studio McGee z Targetu, aby umieścić je w naszych przestrzeniach. Ale szybko zdałam sobie sprawę, że muszę się przyhamować. Mój styl projektowania nie był jedynym, który miał być przedstawiony w tym odświeżeniu, daleko od tego. Wszystkie pragnienia i życzenia mojej rodziny musiały zagrać razem w naszym małym przeprojektowaniu, a ja dzielę się lekcjami, których nauczyłam się dokonując tych zmian wraz z moją rodziną.

Jest wiele sposobów na kompromis w kwestii koloru

Naszym pierwszym zadaniem było wybranie nowej palety kolorów dla mojego domu. Wcześniej każdy pokój miał inny kolor, wszystkie "to" odcienie z początku XXI wieku: złoto, czerwień żurawinowa, a nawet błękit królewski. Choć wszyscy zgodziliśmy się stworzyć bardziej stonowaną paletę, musieliśmy wybrać odcienie, które się uzupełniały i zdecydować, gdzie wprowadzić plamy koloru.

Mamy ścianę akcentową w naszym salonie, która nosiła wcześniej wspomnianą jaskrawą, żurawinową czerwień, którą moja mama chciała pomalować na granatowo. Na początku chciałam pozbyć się ściany akcentowej i sprawić, by cały pokój był neutralny, ale ona naprawdę chciała trzymać się tej cechy naszego domu. Poszliśmy na kompromis w sprawie zakurzonego odcienia niebiesko-szarego, który wygląda cudownie i nie wyobrażam sobie tej ściany w inny sposób.

Istnieje wiele sposobów na kompromis w sprawie palety kolorów, podczas gdy nadal włączając każdy gusta i preferencje, i byłbyś zaskoczony, co się dzieje, gdy dajesz kolor spróbować.

Zagruntuj ściany przed malowaniem

Moja rodzina i ja? Jesteśmy ekspertami nie-ekspertów malarzy. Mamy wszystkie urządzenia, od przedłużaczy biegunów do obrzeży do wyznaczonych malowania ubrania, i byliśmy gotowi, aby zająć się nasz niebieski pokój dzienny z wszystko w jednym farby i podkładu. Ale, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że nie byliśmy dopasowanie do tego potężnego 2000s niebieski z naszym jednym galonem miękkiej farby taupe.

Ale szybko zdaliśmy sobie sprawę, że nie byliśmy dopasowani do tego potężnego 2000s niebieski z naszym jednym galonem miękkiej farby taupe.

Pomimo naszego doświadczenia malarskiego, zrobiliśmy więcej pracy dla siebie nie gruntując ścianę. Jeśli szukasz do malowania nad jasnym, pre-istniejącej ścianie, zaoszczędzić sobie kłopotów i grunt to pierwszy, aby zneutralizować kolor i dostać go gotowy do wchłonięcia nowej farby.

Daj swojej przestrzeni regularne czyszczenie i aktualizacje

Znaleźliśmy - nie żartuj - pięć książek telefonicznych z lat 90. ułożonych na szczycie mojej konsoli multimedialnej w salonie, które wyraźnie nie służyły już celowi. Wielu kłopotów, które napotkaliśmy w naszym odświeżeniu, można było uniknąć dzięki regularnej organizacji i konserwacji naszego domu.

Myślę, że przyzwyczajamy się do postrzegania rzeczy w określony sposób w naszych przestrzeniach - w tym bałaganu - i zdecydowanie tak moja rodzina postrzegała pewne części naszego domu, które były nieco przepełnione. Rutynowo znaleźć nowe domy dla rzeczy, takich jak zdjęcia i stare naczynia szklane, które były wcześniej uderzając głowami ze sobą, a będziesz wdzięczny zrobiłeś, kiedy przychodzi czas, aby zmienić pokój w swoim domu.

Marketplace jest twoim przyjacielem

Jeden fantastyczny odkrycie, które pochodzi z naszego odświeżenia domu był sukces Facebook Marketplace. Coś, co było naprawdę gutting moich rodziców była myśl o po prostu wyrzucając nasz stary stolik, zasłony i inne kawałki wystroju dla nikogo do użytku ponownie. Otworzyłem telefon mojej mamy, pokazał jej, jak do listy tych elementów na Marketplace, i nigdy nie spojrzał wstecz.

Chociaż niektórzy kupujący flaked out lub nie dał nam to, co myśleliśmy nasz stolik był wart - nawet jeśli były uzasadnione - ogólnie rzecz biorąc, narzędzie takie jak Marketplace wykonane redecorating łatwe i motywowane.

Osobiste akcenty są znaczące i niezbędne

Aby pomalować raz-dingy ściany mojego salonu świeżą warstwę taupe, musieliśmy opróżnić naszą dużą szafkę medialną starych kaset VHS, butelki po alkoholu, i albumy fotograficzne, jak również zdjąć wszystkie zdjęcia rodzinne, które były dotting nasze ściany i stoły - i z tym przyszła debata o tym, co wyświetlać i co przechowywać z dala, aby przestrzeń wygląda czysto.

Rzeczy, które są znaczące przynoszą radość, śmiech, nawet smutek - i wymazanie ich z nowego projektu pokoju rodzinnego nie było opcją.

Tak, minimalizm zrobi jakaś pokój patrzeje szykowny, ale pokoje zasługują żyć w i cieszyć się także, i to jest co uczyłem się iść przez dzieciństwa zdjęcia obok mój rodziny. Rzeczy, które są znaczące przynoszą radość, śmiech, a nawet smutek - i wymazanie ich z nowego projektu pokoju rodzinnego nie było opcją, szybko zdałam sobie sprawę. Odwróciliśmy stare zdjęcia, schowaliśmy kilka z moich brzydkich lat i teraz możemy wpatrywać się w nasze nowe półki i ściany galerii wypełnione znaczeniami.