Post

Japońska toaleta: Zdobywa popularność w Wielkiej Brytanii

Przyglądamy się japońskiej toalecie, aby dowiedzieć się, co to jest i jakie robi wrażenie w Wielkiej Brytanii.

Często znane jako toalety prysznicowe lub bidetowe, japońskie toalety szybko stają się popularną opcją z kilku powodów. W tym artykule dowiemy się następujących rzeczy:

  • Co to jest toaleta japońska?
  • Jakie są zalety toalety japońskiej?
  • Jak japońska toaleta może pasować do Twojej łazienki?
  • Sklep z japońskimi toaletami

Co to jest japońska toaleta?

Wynosząc skromne wzornictwo na nowy poziom, toaleta prysznicowa w stylu japońskim jest naszpikowana technologią, aby zapewnić jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne doświadczenie. Wykorzystując energię elektryczną (w bardzo bezpieczny sposób!), japońska toaleta zazwyczaj jest wyposażona w szereg funkcji, w tym funkcję bidetu lub umywalki, automatyczne i podgrzewane siedzenie, a nawet ustawienia masażu dla prawdziwego luksusu.

Inteligentna toaleta Grohe Sensia Arena jest doskonałym przykładem japońskiej toalety

Chociaż japońskie toalety elektroniczne mogą być znacznie droższe od tradycyjnych, istnieje wiele powodów, dla których mogą być świetną inwestycją dla Ciebie.


Jakie są zalety japońskiej toalety?

Japońskie toalety z podgrzewaniem mogą być używane przez każdego, ale mają szczególne zalety, gdy są dodawane do łazienki dla osób o ograniczonej mobilności.

Dzięki zastosowaniu bezprzewodowego sterownika władza jest w Twoich rękach

Automatyka

Pokrywa działa na zasadzie czujnika ruchu, więc otwiera się automatycznie, gdy się do niej podejdzie, dzięki czemu nie trzeba się niewygodnie schylać. To samo można powiedzieć o spłukiwaniu, które również działa automatycznie, więc nie trzeba się obracać ani wkładać dodatkowego wysiłku.

Higiena osobista

Ograniczona mobilność może powodować problemy z higieną osobistą. Osobiste ramiona spryskujące zapewniają komfortowe i dokładnie higieniczne mycie po każdym użyciu, wraz z "damskim prysznicem" dla kobiet.

Oznacza to również mniejsze zapotrzebowanie na papier toaletowy, co jest bardzo korzystne dla osób z problemami takimi jak pale lub szczeliny, które mogą być częstsze u osób w zaawansowanym wieku.

Komfort

Jedną z kluczowych zalet japońskiej toalety z podgrzewaniem jest komfort. Dzięki takim funkcjom, jak suszenie powietrzem, podgrzewane siedzenie i osobiste dysze do mycia, jest to o wiele przyjemniejsze doświadczenie.

Dostosowanie

Dzięki poręcznemu panelowi zdalnego sterowania można łatwo dostosować toaletę do własnych preferencji. Można go nawet używać z aplikacją na telefon komórkowy, co pozwala na pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Niskie koszty utrzymania

Japońska toaleta jest zwykle wykonana z unikalną powłoką nieprzywierającą, która zapobiega powstawaniu plam.

Wielofunkcyjna strona

Jeśli podoba Ci się pomysł łazienkowego bidetu, toaleta w stylu japońskim jest idealnym rozwiązaniem. Ponieważ łączy ona w sobie zarówno toaletę, jak i bidet, nie ma potrzeby instalowania obu tych urządzeń, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Bidety ogólnie zyskują na popularności w Wielkiej Brytanii i możesz dowiedzieć się więcej o zaletach bidetów w naszym najnowszym wpisie na blogu.

Połączenie bidetu i toalety może być bardziej opłacalną alternatywą dla japońskiej toalety


Jak japońska toaleta może pasować do Twojej łazienki?

Toalety prysznicowe w stylu japońskim pasują tak samo, jak zwykłe toalety wiszące, co oznacza, że może być konieczna instalacja do ścianki działowej lub zbudowanie niskiej, fałszywej ścianki przed ceglaną lub murowaną ścianą w łazience. Konieczne będzie także wykonanie instalacji elektrycznej, co wymaga usług wykwalifikowanego fachowca.

Kto najlepiej poradzi sobie z instalacją elektryczną w łazience? Zapytaliśmy ekspertów...

Dowiedz się, jak stworzyć stylową łazienkę dla osoby na wózku inwalidzkim.

W ten sposób powstaje elegancka i stylowa łazienka, w której spłuczka jest starannie ukryta. Jeśli instalujesz japońską toaletę w łazience dostępnej dla osoby mającej problemy z poruszaniem się, dobrym pomysłem może być również zamontowanie poręczy.

Podoba Ci się wygląd japońskiej toalety? Możesz nawet pójść o krok dalej, tworząc własną łazienkę w stylu orientalnego spa. Kliknij na obrazek poniżej, aby dowiedzieć się więcej.


Kupuj japońskie toalety na VictoriaPlum.com

Jeśli japońska toaleta brzmi jak coś, co chciałbyś mieć w swoim życiu, a może chciałbyś ułatwić życie starszemu krewnemu lub przyjacielowi, mamy w ofercie wybór opcji, które spełnią Twoje plany. Po prostu kliknij na obrazek poniżej, aby zobaczyć naszą ofertę.