Post

Jak dekorować z Driftwood Décor

Odejdźcie od ozdobnych koralików i książek na stolik do kawy. Uwielbiamy te przedmioty, ale zawsze chętnie poszerzamy nasz repertuar stylizacyjny i wprowadzamy nowe znaleziska do naszych przestrzeni. Ostatnio naszą uwagę przykuwa drewno dryfujące - czasami nazywane drewnem winogronowym - które stanowi naturalistyczny, a zarazem nieoczekiwany akcent.

Nie jest już zarezerwowane wyłącznie dla nadmorskich przestrzeni, drewno dryfujące błyszczy w całym domu. Przyjrzyj się, jak kilka naszych ulubionych blogerek wprowadziło je do swoich mieszkań.

Blogerka Stefana Silber umieściła drewno dryfujące w wielu miejscach w swoim domu. Na wbudowanych półkach, dodając teksturę i uzupełniając ekspozycję zakorzenioną w neutralnych barwach. Na jej stoliku przy wejściu, kawałek wygląda uroczo umieszczony w plecionym koszu, udowadniając, że czasami ustawienie, które jest nieco poza utartą ścieżką może wyglądać celowo i spójnie.

Przywołaj tekstury: Regał Lidii Salazar na Instagramie udowadnia, że warte uwagi materiały, takie jak rattan, wiklina i drewno dryfujące, nie mogą łączyć się ze sobą lepiej. Dodanie przez Salazar niewielkiej rośliny dodaje wesołego akcentu zieleni do przeważnie beżowego kącika, sprawia, że przestrzeń wygląda żywo i świeżo, a także uzupełnia inne naturalne materiały.

Driftwood występuje w wielu formach, a blogerka Alicia Lund zdecydowała się na pionową ekspozycję swojego dzieła na wbudowanych półkach. Otoczony przez drewniane bale, kawałek jest w sam raz do domu i wypełnia bardzo wysoką półkę cudownie.

Nie wiesz, gdzie kupić swoje własne drewno dryfujące? Uwielbiamy ten kawałek ze sklepu projektantki wnętrz Megan Molten - jest przyjazny dla budżetu i dostępny w dwóch różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb Twojej przestrzeni. West Elm również sprzedaje podobne kawałki, które są sprzedawane zarówno pojedynczo, jak i w pakietach po dwa lub cztery.

Sklep Megan Molten Twisted Wood Branch $38 Sklep
West Elm Grapewood Botanical $50 Sklep