Post

Bądź na bieżąco z Tempo od Ideal Standard

Chcesz stworzyć efektowną, a jednocześnie minimalistyczną łazienkę, która będzie podążać za najnowszymi trendami? Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Tempo firmy Ideal Standard - zachwycającą i wszechstronną, która zapewnia styl i praktyczność w łazienkach każdego rozmiaru.

Bazując na wieloletniej historii innowacji w zakresie wzornictwa, Ideal Standard przedstawia kolekcję Tempo. Jest to rozwinięta koncepcja minimalistyczna, w której twarde krawędzie i geometryczne formy odchodzą w zapomnienie, a czyste linie i funkcjonalne wzornictwo pozostają niezmienne.

Tempo to kolekcja łazienkowa, w której skład wchodzi szeroka gama umywalek, baterii, szafek podumywalkowych i toalet oraz szeroki wybór wanien. Zaprojektowana we współpracy z cieszącym się międzynarodową renomą Studio Levien, kolekcja ta zapewnia zarówno styl, jak i praktyczność, oferując różnorodne funkcjonalne i piękne rozwiązania łazienkowe.

Chłodna, nowoczesna i czysta - kolekcja Tempo firmy Ideal Standard oferuje to wszystko i o wiele więcej przy projektowaniu łazienki.


Wanny Tempo

Wszystkie wanny z kolekcji Tempo są wykonane z materiału IdealformPlus+ firmy Ideal Standard, który zapewnia trwałość i zatrzymywanie ciepła. Wybór jest duży - od wanny Tempo Arc, dostępnej w standardowych wymiarach 1700 mm x 700 mm, po luksusową wannę Tempo z dwoma ramionami, o nieco szerszych wymiarach 1700 mm x 750 mm. Z kolei wanny prysznicowe w kształcie litery P zapewniają jeszcze większą dostępność asortymentu.

Dla uzyskania czystego, współczesnego, minimalistycznego wyglądu idealna jest wanna Temp Arc.


Toalety Tempo

Toalety Tempo oferują podobny poziom wszechstronności, dostępne są w wersjach stojących i przyściennych, z miękko zamykającymi się sedesami i wodooszczędnym systemem podwójnego spłukiwania.

W zależności od spłuczki oznacza to, że do każdego spłukiwania zużywane jest tylko 6/4 lub 4/2,6 litra wody, co pomaga obniżyć koszty i oszczędzać wodę.

Stylowa toaleta Tempo jest objęta dożywotnią gwarancją.


Umywalki Tempo

Od ultrakompaktowej szerokości 350 mm aż po hojne 550 mm, znajdziesz umywalkę Tempo pasującą do łazienki każdej wielkości. Stylowa i praktyczna, z tymi samymi złagodzonymi narożnikami i geometrycznymi kształtami, które są znakiem rozpoznawczym kolekcji Tempo, jest dostępna w wersjach z pełnym lub półpostumentem.

Wykorzystaj przestrzeń dzięki kompaktowej umywalce Tempo.


Baterie Tempo

Od umywalek, myśli (naturalnie) kierują się w stronę baterii, a kolekcja Tempo daje Ci mnóstwo możliwości wyboru. Dzięki wzornictwu, które w naturalny sposób współgra z pozostałymi elementami wyposażenia, odkryjesz szeroką gamę baterii łazienkowych, które spełnią Twoje oczekiwania.

Aby zapewnić oszczędność wody, wiele baterii Ideal Standard wyposażono w ekologiczny regulator przepływu 5 litrów na minutę, a dzięki systemowi EasyFix instalacja jest szybka i prosta.

Dzięki zaokrąglonym krawędziom i kształtowi nawiązującemu niezaprzeczalnie do kubizmu bateria wannowa Tempo nada każdej wannie nowoczesny charakter.


Meble Tempo

Uzupełnieniem kolekcji Tempo są szafki pod umywalkę, dostępne w kolorze piaskowej szarości i połyskującej bieli, zapewniające proste przechowywanie, które doskonale uzupełnia kolekcję. W ramach filozofii Singular™ firmy Ideal Standard łączenie tych produktów z innymi produktami z szerszej oferty Ideal Standard jest prostsze niż kiedykolwiek, co daje niezliczone możliwości aranżacji łazienki.

Stylowe przechowywanie dzięki białej szafce z drzwiami wannowymi i umywalką Tempo z połyskiem.


Więcej pomysłów na łazienkę i porad od Ideal Standard

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ideal Standard, na stronie Victoria Plum znajdziesz mnóstwo inspiracji i porad. Odkryj, jak uzyskać modny wygląd dzięki kolekcji Silk Black i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać małą łazienkę.

Jeśli nadal jesteś przy desce kreślarskiej, dowiedz się, jak zaplanować idealną łazienkę i zobacz, jak przekształcić ją w miejsce do pielęgnacji siebie.

Dlaczego nie sprawdzić wszystkich artykułów Ideal Standard dostępnych w Victoria Plum?


Sklep Ideal Standard

W Victoria Plum mamy największy wybór łazienek Ideal Standard, co daje Ci największy wybór i najlepszy stosunek jakości do ceny. Kliknij na obrazek poniżej, aby rozpocząć zakupy.