Post

Reeves wprowadza żywe meble do VictoriaPlum.com

W VictoriaPlum.com jesteśmy znani z naszych designerskich łazienek, ale po przejściu przez lądowanie, wraz z wprowadzeniem na rynek naszej kolekcji sypialni mfi wiosną 2016 roku, w końcu przenieśliśmy się na dół, do Twojej przestrzeni życiowej...

Nawiązaliśmy współpracę z marką Reeves, aby na wyłączność zaoferować Ci świeżą i żywą kolekcję mebli do salonu, która pasuje do Twojego nowoczesnego stylu życia. Kolekcja obejmuje szeroki wybór pięknych, ręcznie wykańczanych krzeseł, schowków i stołów, wykonanych z wysokiej jakości materiałów.


Get the look 1: Organic

[]

Modny styl organiczny charakteryzuje się miękkimi, zaokrąglonymi, drewnianymi kształtami, z dodatkiem zieleni tu i ówdzie. Jest to styl naturalny i rustykalny, ale jednocześnie nowoczesny.

Polecane produkty:

  • Duży regał Oscar dąb
  • Gniazdo wysokich stolików Oscar dąb
  • Dębowy stolik do przechowywania Oscar

Historia Reeves Furniture

To, co na początku było zalążkiem pomysłu, aby produkować wysokiej jakości, designerskie meble, szybko przerodziło się w coś większego. Współpracując z rzemieślnikami na całym świecie, w tak odległych zakątkach jak Malezja, Wietnam i Indonezja, filozofia Reeves zaczęła się zakorzeniać, czego efektem jest kwitnąca i odnosząca sukcesy oferta mebli, dostępna wyłącznie w sprzedaży na VictoriaPlum.com.Get the look 2: Modern living

[]

Oryginalne, nowoczesne meble w jasnych kolorach drewna, uzupełnione ciepłymi odcieniami, takimi jak złoty żółty, a nawet "kolor roku" - cenione złoto, tworzą prawdziwie nowoczesną przestrzeń życiową.

Polecane produkty:

  • Biurko Samuel z naturalnego dębu
  • Stolik kawowy z naturalnego dębu Samuel
  • Narożna szafka TV Samuel z naturalnego dębu

Styl i zrównoważony rozwój

Dążymy do zapewnienia Państwu najlepszych wzorów w najlepszych cenach, ale zrównoważony rozwój jest jednym z naszych najważniejszych celów. Większość mebli z serii Reeves jest wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak drewno mango, które pochodzi z zarządzanych farm i pomaga generować dodatkowe dochody producentom mango. Nasza seria Sawyer w stylu industrialnym zawiera nawet rury pochodzące z recyklingu, co czyni ją doskonałym przykładem mebli przyjaznych dla środowiska i nadających się do ponownego wykorzystania.

Oprócz dbania o zrównoważone źródła, zespół Reevesa ciężko pracował przez ostatni rok, przyglądając się najnowszym trendom w projektowaniu wnętrz i wyprzedzając o krok modę.

Wszystkie meble w Reeves zostały starannie wyselekcjonowane, aby dać Państwu możliwość wyboru spośród współczesnych, retro, nowoczesnych, industrialnych i rustykalnych stylów, które reprezentują aktualne trendy w projektowaniu mebli. Ale jeśli chodzi o styl, nie chodzi o to, czego używasz, ale jak tego używasz.


Komfort bez konformizmu

Terry Charter, szef działu zakupów w firmie Reeves, wyjaśnia:

"Chociaż wszystkie nasze meble mają nazwy odzwierciedlające ich główną funkcję, takie jak "stolik kawowy" czy "stolik boczny", nie powinno to ograniczać sposobu, w jaki nasi klienci używają ich w swoich domach. Każdy element naszej kolekcji został zaprojektowany tak, aby był zarówno stylowy, jak i wielofunkcyjny.

"Na przykład nasze fantastyczne stołki z drewna tekowego mogą służyć do zapewnienia dodatkowego miejsca do siedzenia w salonie lub jadalni. Równie dobrze można je jednak wykorzystać jako podręczny stolik boczny lub miejsce do przechowywania w łazience."

"Koniec końców, nie ma twardych i szybkich zasad dotyczących tego, jak powinieneś stylizować swój dom. My nazywamy to "życiem bez ograniczeń"."

Aby pomóc Ci zainspirować się, w tym wpisie na blogu umieściliśmy kilka świetnych stylów, które możesz wypróbować. A oto kolejny z nich...

Get the look 3: Styl industrialny

[]

Styl industrialny, z naciskiem na elementy odzyskane i wykonane w stylu retro, będzie w tym roku bardzo popularny. Utrzymaj go w prostocie, używając białych ścian, jasnego drewna i szarych akcentów, ale uzupełnij go kwadratowymi meblami i oświetleniem w stylu retro.

Polecane produkty:

  • Komoda aptekarska Sawyer z 18 szufladami
  • Komoda aptekarska Sawyer z 6 szufladami
  • Stolik kawowy na kółkach Sawyer
  • Pennsylvania waterproof vinyl flooring](https://victoriaplum.com/product/krono-xonic-pennsylvania-waterproof-vinyl-flooring)

Zobacz nasz najnowszy wpis na blogu o tym, jak sprawić, by styl industrialny stał się Twoim ulubionym.


Podziel się swoim stylem

Dodajesz meble Reeves do swojego domu? Dlaczego nie zrobisz zdjęcia i nie podzielisz się z nami swoim stylem? Chętnie zobaczymy Twoją kreatywność.