O nas

Witaj na domoinfo.pl!

Budujesz dom dla swojej rodziny? Planujesz kupno mieszkania? Trafiłeś idealnie! Na naszej stronie znajdziesz wiele niezbędnych informacji, by sprawnie i bez kłopotów zrealizować swoje marzenia. W jednym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie skarbnicę wiedzy na temat nieruchomości, czyli wszelkie wskazówki potrzebne do zrealizowania tak dużego przedsięwzięcia, jak budowa domu.

To nie wszystko! Nasza witryna zawiera wiele praktycznych porad. Począwszy od tego, jak wybrać działkę, poprzez to, gdzie i jakich szukać materiałów budowlanych, a skończywszy na wykończeniu wnętrz i ich aranżacji. Omówimy sprawy prawne związane z budową (np. jakich pozwoleń będziesz potrzebować), wreszcie podpowiemy, jak skutecznie i tanio ocieplić dom oraz czym pokryć dach.

Marzy Ci się własne mieszkanie? Mamy w tym temacie wiele do powiedzenia. Przygotowaliśmy wskazówki, jak szukać i czym kierować się przy wyborze dewelopera. Odpowiemy na nurtujące pytania, takie jak: czy warto szukać mieszkania na rynku wtórnym oraz jakie korzyści płyną z kupna lokum całkiem nowego, którego budowa jeszcze nie została ukończona.

Z naszą pomocą wybierzesz najlepsze biuro nieruchomości i projekt, które idealnie zobrazuje dom Twoich marzeń. U nas dowiesz się wszystkiego na temat budowy energooszczędnego domu oraz tego, jakie okna i ocieplenie w nim zainstalować.

Codziennie na Domoinfo.pl znajdziesz aktualności i nowinki technologiczne, a także informacje o zmianach w przepisach o prawie budowlanym. Zapraszamy!